Blogi

3 parimat kingiideed isadepäevaks

by Hanna-Maria M on Nov 03, 2022

3 parimat kingiideed isadepäevaks

Isadepäev on kohe-kohe uksetaga ning see paneb jälle mõtlema, mida küll kinkida novembrikuu teisel pühapäeval oma kallile isale, vanaisale või vanavanaisale - on see käekell, kindad, raamat...?

Kui me sügavale enda sisse vaatame, siis tegelikult meie suurim soov on ikkagi see, et meie lähedased oleksid õnnelikud ja terved. Lihtsuses peitub ju võlu? 

Meie Korilasperega soovitame selle toreda tähtpäeva puhul kinkida oma lähedastele just killuke kodumaist tervist.

Toome välja 3 suurepärast ning parimat tervist toetavat kingiideed, millega üllatada oma kallimaid juba peatselt saabuva isadepäeva puhul. 

Uhiuus Hooli Tervisest Komplekt on tõeliselt maitsev ja tervislik kink! Suurepärase antioksüdatiivsusega ekstraktid hoolitsevad luude ning silmanägemise parima tervise eest. 

Komplekt sisaldab kahte ekstraktipudelit: ühte metsmustika ekstrakti, mis aitab kaasa normaalsele nägemisele läbi antioksüdatiivse toime ning stabiliseerib kollageeni moodustamist silmades, ja ühte pohlaekstrakti, mis on väga kasulik ja vajalik luude tugevdamiseks. Pohlaekstrakt sisaldab eelkõige looduslikku mangaani, mis aitab hoida luid normaalsena ja aitab kaasa sidekoe normaalsele moodustumisele.

Ekstraktid on looduslike vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide kontsentraadid. 

See on suurepärane kink inimesele, kes vajaks sisemist turgutust praegusel pimedal ja külmal hooajal. 

Komplekt sisaldab kahte ekstraktipudelit: ühte lutserni-ja astelpaju ekstrakti, mis aitab tugevdada keha immuunsüsteemi, ja ühte lutserniekstrakti, mis aitab kaasa kiiremale aine-ja energiavahetusele. Lutsern aitab tõsta kehas vitaalsust ning kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Astelpaju aitab kaasa keha loomulikele kaitsemehhanismidele ning toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust. 

Särava Tervise Komplekt on imeline valik oma kallile isale või vanaisale, kui soovite aidata kaasa tema seedimisele ja silmade parimale tervisele. 

Komplekt sisaldab kahte ekstraktipudelit: ühte lutserniekstrakti, mis aitab kaasa kiiremale aine-ja energiavahetusele, ja ühte metsmustika ekstrakti, mis aitab kaasa normaalsele nägemisele. Lutserniekstrakt sisaldab eelkõige B6 vitamiini, mis aitab kiirendada ainevahetust. Lisaks aitab lutsern kontrollida ka kolesterooli ja veresuhkru taset. Metsmustika ekstrakt aitab säilitada head silmade tervist ja nägemist läbi antioksüdatiivse toime ning stabiliseerib kollageeni moodustamist silmades.

Nüüd on imeline võimalus kinkida oma kallimatele isadele kodumaist tervist, sest kuni 10.11 on kõik Korilase tervisekomplektid -15% sooduskoodiga ISA15. Üllata enda lähedasi see isadepäev millegi erilisega! 

VAATA KÕIKI KOMPLEKTE SIIT