Vastused Teie küsimustele!

Mis on Korilane?

Korilasel on oma tootmistehas ja mahepõllud Saaremaal, kus kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ja sorteerivad käsitsi saagi, et pakkuda meiepoolt lubatud kvaliteeti. Oma tootmine võimaldab meil tagada toodete kõrge kvaliteedi igas tootmisetapis.

Kuidas annustada Korilase toidulisandeid?

Soovitame segada üks teelusikatäis ekstrakti (u. 5ml) 100ml vees, jogurtis või smuutis ja tarbida enne sööki 2x päevas (umbes 30 minutit -1 tund enne söömist). Muidugi võite tarvitada ka ekstrakti otse lusikaga suhu annustades.

Soovitame teha 3-4 tervisekuuri aastas (1 kuu=2 ektraktipudelit), et tagada kestev tulemus.

Kust saab leida Korilase tooteid?

Korilaspere tervisetooteid leiab järgmistest kohtadest: Apotheka, Biomarket, NOP Kohvikupood (Tallinn), Eesti Vabaõhumuuseum (Tallinn), Ehtne kauplus (Kuressaare), Melsase Sahver (Leisi).

Kuidas aitavad Korilase toidulisandid kaasa mu tervisele?

Iga Korilase toidulisand on loodud konkreetse tervisevaeguse leevendamiseks. Meie Tugev Immuunsus aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, vitaalsusele ning kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Tõhus Seedimine aitab kaasa normaalsele aine-ja energiavahetusele, valkude, glükogeeni ja homotsüsteiini metabolismile ning aitab kontrollida veresuhkru ja kolesterooli taset. Meie toidulisandites leidub nii antioksüdante kui ka olulisi looduslikke vitamiine ja mineraale.

Kas Korilase toidulisandid on mahedad?

Jah! Kõik meie toidulisandid on sertifitseeritult mahe vastavalt Euroopa Liidu poolt sätestatud standarditele. Kõik tooted on GMO- ja gluteenivabad ning nendesse pole lisatud värv- ja säilitusaineid ega sünteetilisi täidiseid.

Kas Korilase toidulisandeid võib kasutada korraga?

Kõiki meie tooteid võib kasutada samaaegselt - nad ei avalda üksteisele negatiivset mõju. Küll aga soovitame pidada nõu arsti või toitumisspetsialistiga, kui olete rase või tarvitate retseptiravimeid, sest iga inimese organism on ainulaadne.

Kas ostu sooritades on mu krediitkaarditeave turvatud?

Jah! Teie makse töötlemiseks kasutame turvalist krüptimisteenust. Teie krediitkaarditeave on meie eest varjatud ja me ei salvesta Teie krediitkaarditeavet.

Kui kaua aega võtab minu ostu kättetoimetamine?

Eestisisesed tellimused võtavad 1-3 päeva aega.

Kas ma saan oma tellimust jälgida?

Jah! Saadame Teile saatmiskinnitusega e-kirja, kui Teie toode on teele pandud ja see sisaldab jälgimislinki toote teekonna jälgimiseks.

Kas tooteid saab tagastada?

Me ei võimalda toodete tagastamist, küll aga ootame Teie tagasisidet ja ettepanekuid. Palun saatke meile oma mõtted e-posti aadressile info@korilane.com.

Kas ma saan teha koostööd Korilasega?

Oleme avatud koostöösuheteks. Kui Teile meie konseptsioon ja tooted meeldivad, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@korilane.com.