Me oleme uuenduslik ettevõte, kes toodab looduslikust toorainest toidulisandeid, mis toetavad ja hoiavad Sinu head tervist.

"Me usume, et hea tervis on õnnelikkuse ja pika eluea võti, mille eest peab hoolt kandma. Siinkohal saame olla Sinu tervisele toeks pakkudes erakordselt tõhusaid ja puhtaid toidulisandeid." - Ain ja Rosalin Süld.

Meie loo algus

Meie juured ulatuvad mitme põlvkonna taha, esivanemate tarkuseni. Nad oskasid väärtustada looduse väge. Tugeva tervise säilitamiseks kasutasid nad oma kodulähedaste taimede tervendavat jõudu ja töötasid välja immuunsust tugevdava ravimtaimede retsepti. Põlvkonniti armastatud lutserni baasil valminud raviekstrakt aitas tõhusalt võidelda bakterite ja viirustega.

Põhjamaine kvaliteet

Puhas õhk ja loodus on põhjamaalaste tõeline trofee. Asume Saaremaal, Eesti suurimal saarel, kus keset ökoloogilist puhast metsa on rajatud meie mahepõllud ja-tootmine. Kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ning sorteerivad saagi käsitsi, et tagada lubatud kvaliteedi kõikidel toodetel.

Meie toorained ja tootmine on sertifitseeritult mahe. Oma tegevuses juhindume kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevatest juhistest vastavalt Euroopa Liidu määrustele. Lisaks pöörame tähelepanu meie keskkonnamõjule, mistõttu oleme kasutusele võtnud taaskasutavad tootekarbid ja biolagunevad riidekotid.

Hoolikalt arendatud tooted

Korilases tugineme taimede ainulaadsetele raviomadustele ja arendame unikaalseid raviretsepte. Kasutame Euroopas ainulaadset tehnoloogiat, mis võimaldab toota bioaktiivseid toidulisandeid, millel on suurem imendumismäär organismis. Iga toode on läbinud põhjalikud uuringud ning testid. Lutserni tõhusat ravitmoimet on kinnitanud maailmatasemel kliinilised uuringuid inimeste peal. Kõik meie tooted on laboratoorselt kontrollitud raskmetallide, mikroobide ja muude saasteainete suhtes, et tagada meie toodete absoluutne puhtus. Arendusprotsessis oleme teinud tihedat koostööd oma valdkonna ekspertidega ja võtame kuulda nende nõuandeid. Meie juhtiv ekspert on dr Mart Saarma, kes on Helsingi ülikoolis kõrgelt tunnustatud biotehnoloog.

Kvaliteet Saaremaa puhtast loodusest

Keset Saaremaa puhast loodust asuvad meie mahepõllud ja-tootmine. Tublid kohalikud väljaõppe saanud talunikud külvavad mulda lutserniseemned ja sorteerivad saagi käsitsi tagamaks meiepoolt lubatud kõrget kvaliteeti.
Vaata meid tutvustavat videot siit: video.