AMMUTA TERVIST PUHTAST KODUMAA LOODUSEST!

Ostukorv

Su ostukorv on tühi

Jätka ostmist

Avasta, mis on meie toodetes

Meie toidulisandid on autentsed ja põhinevad teadusuuringutel. Taimede kasutamine nende kõige puhtamal kujul on meie lihtsuse alus. Mis võib olla veel parem? Meie tooted on vabad sünteetilistest täiteainetest, mürgistest kemikaalidest, kunstlikest magus-, värv-ja säilitusainetest ning pärinevad puhtast Saaremaa loodusest.

Lutsern - Kõikide Toitude Isa

Lutsern on iidse meditsiini üks kõige tõhusamaid ravimtaimi. Hiinlased on seda madala kalorsusega taime kasutanud juba tuhandeid aastaid ning seisavad lutserni tervendavate omaduste eest. Lutsern aitab kaasa tugevamale immuunsüsteemile. Ta loob turvalisema keskkonna meie headele rakkudele võitlemaks meie tugevama tervise eest. Lutsern aitab vähendada veresuhkru ja kolesterooli taset, hoiab keha vitaalsena, puhastab verd, viib maksast välja mürkaineid ja puhastab seedesüsteemi soolestikku. 

Lutserni juured ulatuvad kuni 6 meetri sügavusele võimaldades tal kätte saada rohkem vitamiine ja mineraale kui ükski teine ​​maismaa taim. Lutsern sisaldab rohkelt B6-vitamiini, D-vitamiini, kaltsiumit, kaaliumit, magneesiumit, fosforit ja mangaani – need kõik on toitained, mida vajame, et püsida terved.  

Lutsern pärineb meie ökoloogiliselt puhastelt mahepõldudelt.

Astelpaju – Taimsete Vitamiinide Allikas

Astelpaju on tuhandeid aastaid kasutatud loodusliku ravimina mitmesuguste tervisevaevuste vastu. Astelpaju on oluliste vitamiinide, mineraalide ja kasulike taimeühendite allikas. Ta sisaldab looduslikke antioksüdante, mis aitavad kaasa keha loomulikule kaitsevõimele. Astelpaju kasutatakse ka immuunsussüsteemi stimuleerimiseks ja toetamiseks. Seetõttu peetakse astelpaju baasil valmistatud tooteid suurepäraseks abiliseks hooajaliste külmetushaiguste ja viiruste ennetamiseks ning taastumiseks.

Meie osades toodetes ühe koostisosana kasutatud astelpaju pärineb usaldusväärselt ja sertifitseeritud mahetalunikult.

Mesi - Kasulik Magustaja

Mesi ei ole meile võõras ja põhjuseid miks mett armastada on palju. Mees on mitmesuguseid kasulikke ühendeid, sh. antioksüdante, seedimist soodustavaid kasulikke ensüüme ja mikroelemente, mis toetavad immuunsüsteemi. Mesi pakub teadaolevalt ka põletikuvastast ja antibakteriaalset toimet.

Meie osades toodetes ühe koostisosana kasutatud mesi pärineb usaldusväärselt ja sertifitseeritud mahetalunikult.