Avasta, mis on meie toodetes!

Meie toidulisandid on autentsed ja põhinevad teadusuuringutel. Taimede kasutamine nende kõige puhtamal kujul on meie lihtsuse alus. Mis võib olla veel parem? Meie tooted on vabad sünteetilistest täiteainetest, mürgistest kemikaalidest, kunstlikest magus-, värv-ja säilitusainetest ning pärinevad puhtast Saaremaa loodusest.

Lutsern - Kõikide Toitude Isa

Lutsern on iidse meditsiini üks kõige tõhusamaid ravimtaimi. Hiinlased on seda madala kalorsusega taime kasutanud juba tuhandeid aastaid ning seisavad lutserni tervendavate omaduste eest. Lutsern aitab kaasa tugevamale immuunsüsteemile. Ta loob turvalisema keskkonna meie headele rakkudele võitlemaks meie tugevama tervise eest. Lutsern aitab vähendada veresuhkru ja kolesterooli taset, hoiab keha vitaalsena, puhastab verd, viib maksast välja mürkaineid ja puhastab seedesüsteemi soolestikku.
Lutserni juured ulatuvad kuni 6 meetri sügavusele võimaldades tal kätte saada rohkem vitamiine ja mineraale kui ükski teine ​​maismaa taim. Lutsern pärineb meie ökoloogiliselt puhastelt mahepõldudelt.

Astelpaju - Kodumaine vitamiinipomm

Astelpaju on tuhandeid aastaid kasutatud loodusliku ravimina mitmesuguste tervisevaevuste vastu. Astelpaju on oluliste vitamiinide, mineraalide ja kasulike taimeühendite allikas. Ta sisaldab looduslikke antioksüdante, mis aitavad kaasa keha loomulikule kaitsevõimele. Astelpaju kasutatakse ka immuunsussüsteemi stimuleerimiseks ja toetamiseks. Seetõttu peetakse astelpaju baasil valmistatud tooteid suurepäraseks abiliseks hooajaliste külmetushaiguste ja viiruste ennetamiseks ning taastumiseks.

Meie osades toodetes ühe koostisosana kasutatud astelpaju pärineb usaldusväärselt ja sertifitseeritud mahetalunikult.

Mesi - Kuldse väega

Mesi ei ole meile võõras ja põhjuseid miks mett armastada on palju. Mees on mitmesuguseid kasulikke ühendeid, sh. antioksüdante, seedimist soodustavaid kasulikke ensüüme ja mikroelemente, mis toetavad immuunsüsteemi. Mesi pakub teadaolevalt ka põletikuvastast ja antibakteriaalset toimet.

Meie osades toodetes ühe koostisosana kasutatud mesi pärineb usaldusväärselt ja sertifitseeritud mahetalunikult.

Metsmustikas - Antioksüdantide kuningas

Rahvasuus tuntud ütlus "mustikad panevad arsti ukse kinni" näitab nii mõndagi selle marja väärtuse kohta. Juba aastasadu on erinevad rahvad tarvitanud mustikaid ravimtaimena paljude erinevate tervisevaeguste korral.

Mustikad on ühed tänuväärsed marjad, sisaldades palju organismile kergesti omastatavaid vitamiine ning mineraale. Näiteks sisaldavad mustikad võimsas koguses antosüaniine, mis annavad marjadele nende lillaka värvuse. Antotsüaniinid on antioksüdandid, mis eemaldavad kehast kahjulikud vabad radikaalid ja ennetavad oksüdatiivset stressi.

Lisaks aitavad mustikad rahustada veresooni ja muudavad arterid elastsemaks, alandades seeläbi vererõhku.

Pohl - Kohalik supermari

Kodumaist pohla võib leida looduslikult nii metsades kui soodes kõikjal üle Eesti. Samuti võib meie punast võlumarja kutsuda ka supertoiduks, kuna tal on mitmeid kasutegureid meie organismile.

Teadlased on uurinud pohlade toiteväärtust ja leidnud, et marjad on erakordselt rikkad mangaani, tsingi, kroomi, räni jt elementide poolest, mis inimkeha heaks toimimiseks on hädavajalikud.

Nagu paljud teised marjad, on ka pohlad rikkad taimsete ühendite - antotsüaniinide ja flavonoidide - poolest. Antotsüaniine peetakse eelkõige tugevateks antioksüdantideks, millel on võime kehas siduda vabu radikaale. Lisaks on neil antimikroobsed ja põletiku- ning vähivastased omadused.