AMMUTA TERVIST PUHTAST KODUMAA LOODUSEST!

Ostukorv

Su ostukorv on tühi

Jätka ostmist

Kes me oleme?

Oleme uuenduslik ettevõte, kes toodab looduslikust toorainest toidulisandeid, mis toetavad ja hoiavad Sinu head tervist.

Me usume, et hea tervis on õnnelikkuse ja pika eluea võti. Püsida terve tänapäeva kiires elutempos nõuab meilt tugevat ja vastupidavat tervist. Siinkohal saame Sulle suureks toeks olla ja aidata kaasa Sinu paremale tervisele läbi erakordselt puhaste toidulisanditega.

Meie loo algus

Meie juured ulatuvad mitme põlvkonnataguse ravimtaimede tarkusele, mida meie vanavanemad väärtustasid kui looduse väge. Tugeva tervise säilitamiseks kasutasid nad oma kodulähedaste taimede tervendavat jõudu ja töötasid välja immuunsust tugevdava ravimtaimede retsepti. Põlvkonniti armastatud lutserni baasil valminud raviekstrakt aitas tõhusalt võidelda bakterite ja viirustega läbi aegade.

Aastal 2016 alustas pere noorem põlvkond koostööd erinevate teadlaste ja professoritega, et teha vajalikke teadusuuringuid ja tuua imeline lutserniekstrakt paljude inimesteni uues võtmes. Keset Saaremaa metsa rajati 200 aastat vanadele põldudele lutserniväljad ja keskkonnasõbralik ekstraktitehas.

Korilane. Ammuta tervist põhjamaa puhtast loodusest.

Põhjamaine kvaliteet

Puhas õhk ja loodus on põhjamaalaste tõeline trofee. Asume Saaremaal, Eesti suurimal saarel, kus keset ökoloogilist puhast metsa on rajatud meie mahepõllud ja-tootmine. Kohalikud talunikud külvavad mulda koostisainete seemned ning sorteerivad käsitsi saagi, et tagada meiepoolt lubatud kvaliteeti kõikides toodetes.  

Meie toorained ja tootmine on sertifitseeritult mahe. Oma tegevuses juhindume kontrollitud mahepõllumajandusest tulenevatest juhistest vastavalt Euroopa Liidu määrustele. Lisaks pöörame tähelepanu meie keskkonnamõjule, mistõttu oleme kasutusele võtnud taaskasutavad tootekarbid ja biolagunevad riidekotid. Samuti panustame iga saadud ostu pealt 1% tagasi meie kauni looduse säilitamiseks.

Hoolikalt arendatud tooted

BioNor Health’is tugineme taimede ainulaadsetele raviomadustele ja arendame unikaalseid raviretsepte. Me saavutame bioaktiivsed tooted, mis võimaldavad kehal paremini omastada rikkalikke toitaineid. Iga toode on läbinud põhjalikud uuringud ning testid. Lutserni tõhusat ravitmoimet on kinnitanud maailmatasemel kliinilised uuringuid inimeste peal. Kõik meie tooted on laboratoorselt kontrollitud raskmetallide, mikroobide ja muude saasteainete suhtes, et tagada meie toodete absoluutne puhtus. Arendusprotsessis oleme teinud tihedat koostööd oma valdkonna ekspertidega ja võtame kuulda nende nõuandeid. Meie juhtiv ekspert on dr Mart Saarma, kes on Helsingi ülikoolis kõrgelt tunnustatud biotehnoloog.